Priauginamų plaukų rūšys

Vis labiau tobulėjant grožio pramonei, seniau mitais apipintos ir galimai kenksmingos procedūros, tapo saugios ir lengvai prieinamos. Viena tokių procedūrų yra plaukų priauginimas.

Tobulėjant priauginimo technologijoms bei plaukų apdirbimo kokybei, tai tapo visiškai saugia kasdiene procedūra, prieinama kiekvienai moteriai. O juk ne paslaptis, kad plaukai – itin svarbi išvaizdos detalė. Deja, dažnu atveju, net ir kruopščiai prižiūrint savus plaukus, nepavyksta jų užsiauginti iki norimo ilgio ar tankio. Tokiu atveju, verta pasidomėti plaukų priauginimo galimybėmis. Profesionalus meistras yra būtinybė, tačiau ne mažiau svarbu ir priauginamų plaukų rūšis ir kokybė. Rinkoje yra daugybė pasirinkimo ir kainų, tačiau reikėtų turėti omenyje, kad tikrai aukštos kokybės už ekonominę kainą neįsigysite. Plaukai pagal surinkimo kilmę skirstomi į šiuos tipus:

Azijietiški (Kiniški) plaukai pasižymi stora, kieta struktūra. Iš prigimties yra juodos spalvos, tiesūs, taigi siekiant išgauti įvairius atspalvius, yra apdorojami agresyviomis cheminėmis medžiagomis, dažnu atveju pašalinama plauko kutikulė (žvyneliai). Tam, kad paversti juos patraukliais ir švelniais pardavimo metu, yra gausiai padengiami silikonais. Po kelių galvos plovimų, silikonui nusiplovus, pasirodo „tikrasis plaukų veidas” – jie pučiasi, veliasi, tampa sausi ir šiurkštūs. Nors vilioja savo patrauklia kaina, azijietiški plaukai yra nerekomenduojami kokybiškam plaukų priauginimui. Apgailestaujant dėl klaidinančios informacijos, reikia pabrėžti, kad dažnai rinkoje pasitaikantys tokie pavadinimai kaip „perujietiški, braziliški, malaiziški ir t.t.” plaukai yra ne kas kita, kaip azijietiški plaukai.

Indiški plaukai, kitaip dar vadinami kaukazietiškais, savo struktūra yra šiek tiek švelnesni už azijietiškus. Dėl šios priežasties jų apdirbimas yra šiek tiek mažiau agresyvus. Natūraliai yra juodos ar tamsiai rudos spalvos, gali būti tiesūs ir banguoti/garbanoti. Rinkoje galima rasti geros kokybės indiškų plaukų, tačiau didžiausia problema, kad dažnai jie yra maišomi su azijietiškais plaukais. Klientai, žinoma, apie tai nėra informuojami.

Rusiški plaukai savo struktūra yra šiek tiek storesni už slaviškus, tačiau yra gana paslankūs ir kokybiški. Paprastai yra apdorojami tausojančiais būdais, išsaugota kutikule. Rusiški plaukai yra šiek tiek pigesni už slaviškus, todėl gali būti nebloga alternatyva slaviškiems.

Slaviški plaukai yra vertinami dėl minkštos, šilkinės struktūros, natūralaus blizgesio ir lankstumo. Jų priežiūra nereikalauja ypatingų pastangų. Jie nėra padengti silikonais, apdirbimui nėra naudojamos agresyvios cheminės medžiagos. Surenkant laikomasi vienakryptiškumo, išsaugoma kutikulė, perrenkami du kartus (todėl nelieka itin trumpų plaukų). Dėl šių savybių tai yra labiausiai rinkoje vertinami ir mums struktūriškai tinkamiausi plaukai. Surenkami vakariniuose Europos (pietų Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos) regionuose. Kaina paprastai prasideda nuo 200 dolerių už 100 gramų 60 cm ilgio plaukų.

Taigi, atsakingai pasirinktas priauginimo miestras ir nepriekaištingos kokybės plaukų sruogos prabangiais storais galais yra tie dalykai, kurie garantuos patį geriausią rezultatą priauginant plaukus!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei sutinkate su šiais slapukais ir privatumo politika, spauskite „Sutinku“.