PIRKIMO TAISYKLĖS

Kokie Galimi Pristatymo Būdai?

Prekių pristatymas yra mokamas. Lietuvos teritorijos ribose prekes pristatome šiais būdais: Lietuvos paštu (registruota siunta) – kaina 2 eur, Omniva paštomatu – kaina 2.50 eur, DPD kurjeriu – kaina 4.99 eur; prekes į užsienį siunčiame šiais būdais: Lietuvos paštu (registruota siunta) – kaina 8 eur, dėl siuntimo kurjeriu kainos kreipkitės nurodytais kontaktais. Atkreipkite dėmesį, ar nurodėte teisingą pristatymo adresą, pašto kodą bei kontaktinį telefono numerį.

Apmokėtas užsakymas yra išsiunčiamas per 1-2 darbo dienas nuo apmokėjimo.

Dėmesio! Į krepšelį įsidėtos, tačiau neapmokėtos prekės nėra rezervuojamos, taigi jeigu apsisprendėte dėl įsigyti norimų prekių, siūlome nedelsti su apmokėjimu.

Apmokėjimo Būdai

Savo užsakymą galite apmokėti jums patogiausiu būdu iš šių:
Elektroninė bankininkystė (Danske Bank, Luminor, Citadele, SEB, Swedbank, Šiaulių bankas, Medicinos bankas, Lietuvos kredito unijos);
Elektroniniai pinigai (Paysera);
Paypal;
Kitos mokėjimo sistemos (Lietuvos pašto skyriuose ir PayPost kioskuose, “Perlo” terminalai, MAXIMA kasose, “Lietuvos spaudos” ir Narvesen kioskuose, Mokėjimas grynais banke);

SAUGUMAS

Apsipirkus mūsų el. parduotuvėje, jūsų pateikti duomenys yra saugūs, jie  naudojami tik produkto pristatymo tikslais. Mokėjimų saugumui užtikrinti esame aktyvavę SSL sertifikatus (Let’s Encrypt Authority X3).

prekių užsakymas

Jūsų patogumui prekių įsigijimas yra labai paprastas. Jums tereikia išsirinktą prekę įsidėti į krepšelį ir sekite tolimesnius nurodymus. Suveskite reikalingus duomenis, pasirinkite apmokėjimo bei pristatymo būdus ir patvirtinkite užsakymą. Prekės yra išsiunčiamos per 1-2 darbo dienas nuo pilno užsakymo apmokėjimo.

Ar Reikalinga SUSIKURTI PASKYRĄ?

Prekių užsakymui susikurti paskyros Jums nereikia.