Ar priauginimas kenkia plaukams?

Tai kone populiariausias ir dažniausiai konsultacijų metu užduodamas klausimas. Ir tai labai džiugina, nes rodo, kad rūpinatės savo plaukais ir nesivadovaujate momentinėmis emocijomis, domitės, kokios vienų ar kitų procedūrų galimos pasekmės Jūsų plaukams.
Kalbant apie plaukų priauginimą, tiesa yra tokia, kad tinkamai pasirinktas meistras, puikios kokybės plaukai bei kruopšti Jūsų pačių kasdienė priežiūra namuose gali garantuoti, jog priauginimas nepakenks, tačiau jeigu bent kažkuris iš šių aspektų neįgyvendinamas – pasekmės gali būti ir ne itin malonios.
Labai svarbu suprasti, kad plaukų priauginimas – tai nėra plaukus puoselėjanti procedūra. Tai yra greito poveikio, momentinį efektą suteikianti procedūra, kuri, viską atliekant teisingai, džiugins Jus nuostabiais rezultatais nepalikdama nepageidaujamų pasekmių Jūsų plaukams.
Taigi, aptarsime pagrindinius niuansus:

Profesionalus meistras

Suprantame, kad plaukų priauginimo meistrų yra daugybė, tačiau Jūsų užduotis yra rasti tikrą šios srities profesionalą. Pasidomėkite savo pažįstamų rate, dažniausiai moterys mielai dalinasi maloniais atradimais, arba ne tokiais maloniais.. Būtinai peržvelkite Jus dominančio meistro darbų nuotraukas, jų turi būti pakankamai, kad Jūsų akimis, susidarytų kompetencijos įspūdis. Jeigu Jums trūksta kokio nors pobūdžio vaizdinės informacijos – visuomet galite meistro paprašyti. Paskaitykite atsiliepimus, pasidomėkite, su kokiais plaukais dirba meistras. Atkreipkite dėmesį ir į bendravimo kultūrą – kartais netgi tokie, iš pirmo žvilgsnio mažai ką bendro su paslauga turintys niuansai, gali pasakyti daug tiesos.

Kokybiškos plaukų sruogos

Tinkamo meistro radimas yra puiki pradžia, tačiau ne ką mažiau svarbu yra priauginamų plaukų sruogos. Jeigu ketinate įsigyti meistro siūlomus plaukus, būtinai pasidomėkite plaukų kilme, struktūra, apdirbimo būdu, spalvų pasirinkimo galimybėmis.

Jeigu pasirinktu meistru pasitikite, tačiau dėl jo naudojamų sruogelių kyla abejonių, visuomet galite atvykstant atsinešti savo plaukų sruogas.

Tam, kad plaukų priauginimas nepakenktų Jūsų plaukams, rekomenduojame pasirinkti optimaliausią sruogų kiekį (neperkrauti plaukų), naudoti kuo mažesnes sruogeles (nano ar mikro kapsulėse – pasitarkite su savo meistru, jis geriausiai patars) – nenaudokite sruogų, sveriančių daugiau negu 1 gramą, jų kapsulės bus didelės, nepatogios, plaukai atrodys nenatūraliai.

Teisinga priežiūra namuose

Kasdienė priežiūra vaidina itin svarbų vaidmenį, todėl reikėtų žiūrėti į tai atsakingai.

Laikykitės visų savo meistro nurodytų rekomendacijų arba skaitykite apie tai plačiau kitame mūsų straipsnyje. Atminkite, kad svarbu ir naudojamos priemonės, ir ypatingai – laiku atliekamos korekcijos. Tai yra būtinos sąlygos tam, kad Jūsų plaukams nebūtų pakenkta.

Linkime atsakingų sprendimų ir išpuoselėtų plaukų – tiek savų, tiek priaugintų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei sutinkate su šiais slapukais ir privatumo politika, spauskite „Sutinku“.